NSF Hukuk Bürosu olarak ismimiz, Latince **“Non Sine Fortitudine” olarak belirlediğimiz, “Cesaret olmadan olmaz” anlamına gelen sloganımızın baş harflerinden gelmektedir. İsmimiz Dr. C. Cengiz Çevik hocamızın Latince danışmanlığında ve destek mesajında belirlenmiş olup  “Cesaret olmadan adalet olmaz” söylemine olan inancımızla her gün müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak yenilikçi, kaliteli ve cesaretle geliştirdiğimiz hukuki hizmetler sunmaya olan kararlılığımıza dayanmaktadır.

Büromuz; İzmir ve Karşıyaka Adliyelerine yakın konumda olup, büromuzda çalışan tüm avukatlar tarafından iş ve işlemler titizlikle takip edilmektedir. Büromuz bünyesinde 3 avukat, 1 stajyer avukat görev yapmaktadır.

Hukuk Büromuzda hesap verirlik, objektiflik, ulaşılabilirlik, etkinlik ve verimlilik temel hizmet ilkemizdir. Müvekkillerimizi bilgilendirmeyi, her aşamada karşılaşabilecekleri ihtimaller ve olası riskler konusunda aydınlatmayı önemsiyoruz.

Merkezimiz İzmir’de olup tüm Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin diğer tüm şehirlerinde çözüm ortağı meslektaşlarımızla işbirliği yapmaktayız.

Büromuz, temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup, Azeri lehçesinde ve Türk İşaret Dilinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.

Müvekkillerimize ceza yargılamaları, miras uyuşmazlıkları, aile hukukundan kaynaklanan davalar, iş ve ticaret hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklarda arabuluculuk görüşmeleri kapsamında sunulan hizmetler ile sağlık, inşaat ve gayrimenkul, teknoloji, medya ve telekomünikasyon, kişisel verilerin korunması (KVKK), tüketici hakları, idare hukukuna konu idari işlem ve idarenin tazminata konu eylemleri başta gelmek üzere değişik hukuk dallarında farklı ticaret sektörlerine hukuki hizmet vermekteyiz.

Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızla birlikte görüyor, uyuşmazlıklarda, yaşanabilecek olası sorunların doğmadan engellenmesi, yargılamaların müvekkillerimiz lehine çözümlenmesi için çalışıyoruz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için hukuki gelişmeleri yakından takip ediyor, farklı sektörlerde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştirerek çalışıyoruz. Bu amaçlarla mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarına etkin olarak katılıyor; bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak katkıda bulunuyoruz.

** Dr. C. Cengiz Çevik’e sonsuz teşekkürlerimizle…

Avukatlarımız

Cemalettin YAĞCI

Kıdemli Yönetici Avukat

Sinem TOP YAĞCI

Kıdemli Yönetici Avukat

Ogün Utku YAĞCI

Kıdemli Yönetici Avukat

Berkin ÖZERBAŞARANLAR

Stajyer Avukat

Tüm hukuki danışmanlık talepleriniz ve sorularınız için

BİZE ULAŞIN